pracovné postroje

 

Zobraziť:
Zoradiť podľa:

PETZL Avao Bod Fast

Univerzálny a pohodlný pracovný postroj Petzl Avao Bod Fast vhodný ako osobný ochranný prostriedok pre pracovné polohovanie a zachytenie pádu.    - Konštrukcia popruhov na chrbte v tvare X znižuje množstvo tlakových bodov počas dlhého zavesenia    - Pás a nožné popruhy sú polstrované priedušnou perforovanou penou, ktorá poskytuje maximálne pohodlie pri práci v zavesení     - Polstrované ramenné popruhy sú široko od seba, aby znížili odieraniu krku. Pri zaťažení pásu napomáhajú preniesť zaťaženie na ramená  &nb..

300.70€ 270.60€

PETZL Newton C73

 Postroj pre zachytenie pádu. - pripojovacie pútka pre LIFT L54 - chrbtový pripojovací bod pre pripojenie sytému zachytenia - hrudné pripojovacie body - nastavovacie pracky Double Back- použité materiály polyamid a polyesterStatická a pretržná sila: 15 kN hrudný a chrbtový pripojovací bod                                              7,5 kN ramenné ..

99.60€

SINGING ROCK Body II

Celotelový pracovný postroj Singing Rock Body II pre zachytenie pádu s jednou SPEED sponou. Je určený pre špecialistov, ktorí sa pohybujú v priestore so zvýšeným rizikom pádu, prepadnutia alebo zosunutia (najmä pre použitie na rovných a šikmých plochách).-  Jednoduchý a bezpečný predný naväzovací bod - duralový krúžok s nosnosťou 15 kN-  Výrazne plochší zadný oceľový D-krúžok nebráni batohu či dýchaciemu prístroju pri nosení na chrbte-  Oba naväzovacie body pre zachytenie pádu spĺňajú normu EN 361-  Plynule nastaviteľné nohavičky a ramenné popruhy, sú tiež farebne..

72.00€

SINGING ROCK Expert Speed III

 Singing Rock Expert Speed je plne nastaviteľný a ľahko odnímateľný pracovný úväzok, ktorý Vám ponúkne veľké pohodlie a bezpečie pri práci vo výškach. Úväzok disponuje anatomicky polstrovaným pásom, nohavičkami a tiež ramennými popruhmi. Môžete ho použiť na klasické výškové práce, ale aj na záchranárstvo. Používanie úväzku je veľmi jednoduché - je to totiž vybavený skvelými sponami Speed pre rýchle a jednoduché nastavenie úväzku. Z úväzku možno urobiť pohodlne sedací úväzok - ramenné popruhy možno totiž vytiahnuť a máte z neho ihneď sedák. Je vybavený 2 materiálovými pútkami s vysokou ..

177.50€

SINGING ROCK Technic

 Celotelový úväzok pre zachytenie pádu a polohovanie, vhodný na rôzne druhy výškových prác. Vyrába sa v dvoch verziách. - Singing Rock Technic Standard je dodávaný s Easy-lock sponami. - Singing Rock Technic Steel Speed spĺňa americké štandardy NFPA Class III, ANSI Z359.1 a je dodávaný pre extrémne rýchle a pohodlné nastavenie so Speed sponami, aj všetky jeho komponenty sú oceľové.  Pracovný postroj obsahuje predný a zadný naväzovací bod (EN 361). Na predný sa dajú pripojiť zlaňovacie pomôcky (EN 813) a je určený aj pre polohovanie výškového pracovníka (EN 35..

99.00€