SINGING ROCK

Zobraziť:
Zoradiť podľa:

SINGING ROCK Body II

Celotelový pracovný postroj Singing Rock Body II pre zachytenie pádu s jednou SPEED sponou. Je určený pre špecialistov, ktorí sa pohybujú v priestore so zvýšeným rizikom pádu, prepadnutia alebo zosunutia (najmä pre použitie na rovných a šikmých plochách).-  Jednoduchý a bezpečný predný naväzovací bod - duralový krúžok s nosnosťou 15 kN-  Výrazne plochší zadný oceľový D-krúžok nebráni batohu či dýchaciemu prístroju pri nosení na chrbte-  Oba naväzovacie body pre zachytenie pádu spĺňajú normu EN 361-  Plynule nastaviteľné nohavičky a ramenné popruhy, sú tiež farebne..

72.00€

SINGING ROCK Expert Speed III

 Singing Rock Expert Speed je plne nastaviteľný a ľahko odnímateľný pracovný úväzok, ktorý Vám ponúkne veľké pohodlie a bezpečie pri práci vo výškach. Úväzok disponuje anatomicky polstrovaným pásom, nohavičkami a tiež ramennými popruhmi. Môžete ho použiť na klasické výškové práce, ale aj na záchranárstvo. Používanie úväzku je veľmi jednoduché - je to totiž vybavený skvelými sponami Speed pre rýchle a jednoduché nastavenie úväzku. Z úväzku možno urobiť pohodlne sedací úväzok - ramenné popruhy možno totiž vytiahnuť a máte z neho ihneď sedák. Je vybavený 2 materiálovými pútkami s vysokou ..

177.50€

SINGING ROCK Ferrata Packet

Set obsahujúci základné vybavenie na via ferraty.Set obsahuje: tlmič pádu Phario palm s dlaňovými Keylock karabínami                          ľahký trojsponový nepolstrovaný úväz TOP v univerzálnej veľkosti                          ľahkú a plne nastaviteľnú prilbu PENTA ..

109.50€

SINGING ROCK Phario 360°

 Nová generácia tlmiča pádu s elastickými ramenami a otočou. Je určený pre všetkých užívateľov, deti i dospelých s hmotnosťou od 40 - 120 kg Nový indikátor pádu vám na prvý pohľad povie, či bol tlmič už aktivovaný a je potreba ho vymeniť. - ergonomicky tvarované karabiny Keylock, typ ,,K" podľa EN 12275 - naviazanie na úväz pomocou slučky  - tlmič pádu krytý obalem z odolného materiálu - maximálna brzdná dĺžka tlmiča je 215 cm- otoč z nereze eliminuje neustále krútenie a pretáčanie pružných ramien - elastické ramená o celkovej dĺžke 50 cm, pri maximálnom pred..

103.00€ 89.50€

SINGING ROCK Phario Palm

Nová generácia tlmiča pádu pre zaistené cesty, lanové centrá a lanové parky s dlaňovými Keylock karabínami.  Je určený pre všetkých užívateľov, deti i dospelých s hmotnosťou od 40 - 120 kg Nový indikátor pádu vám na prvý pohľad povie, či bol tlmič už aktivovaný a je potreba ho vymeniť. - ergonomicky tvarované karabiny Keylock, typ ,,K" podľa EN 12275 - naviazanie na úväz pomocou slučky  - tlmič pádu krytý obalem z odolného materiálu - maximálna brzdná dĺžka tlmiča je 190 cm- centrálne oko pre odsadnutie, alebo k fixnému isteniu /pevnosť/ 12 kN/ - elastic..

85.50€ 69.90€

SINGING ROCK Technic

 Celotelový úväzok pre zachytenie pádu a polohovanie, vhodný na rôzne druhy výškových prác. Vyrába sa v dvoch verziách. - Singing Rock Technic Standard je dodávaný s Easy-lock sponami. - Singing Rock Technic Steel Speed spĺňa americké štandardy NFPA Class III, ANSI Z359.1 a je dodávaný pre extrémne rýchle a pohodlné nastavenie so Speed sponami, aj všetky jeho komponenty sú oceľové.  Pracovný postroj obsahuje predný a zadný naväzovací bod (EN 361). Na predný sa dajú pripojiť zlaňovacie pomôcky (EN 813) a je určený aj pre polohovanie výškového pracovníka (EN 35..

99.00€