Mačky

 

Zobraziť:
Zoradiť podľa:

AUSTRIALPIN TREKKING 10-ZACK CONCEPT

Turistické 10 hrotové mačky so systémom Anti snow, vhodné na obuv bez žliabkov na podrážke. Upínanie: Remienky na oboch stranách...

99.00€

Mačky AUSTRI ALPIN SC 12C Sky Climb

 Vynikajúce 12 hroté mačky SC 12C Sky Climb. Vybavené sú univerzálnym upínaním pre všetky typy obuvi. - vhodné pre akúkoľvek topánku, ktorá má tvrdšiu podrážku - nastaviteľné od veľ. EU 36 – 46 - určené pre zimnú turistiku - jednoducho nastaviteľné pomocou závlačky..

133.00€

Mačky AUSTRI ALPIN SP 12C

 Vynikajúce 12 hroté mačky SC 12C Sky Climb. Vybavené sú univerzálnym upínaním pre všetky typy obuvi.- vhodné pre akúkoľvek topánku, ktorá má tvrdšiu podrážku- nastaviteľné od veľ. EU 36 – 46- určené pre zimnú turistiku- jednoducho nastaviteľné pomocou závlačky..

110.50€

Mačky AUSTRI ALPIN SP 12K Tyrol

Vynikajúce 12 hroté horolezecké mačky SP 12K Tyrol Combi s rýchloupinákmi na špičke a päte. V cene sú aj podložky proti nabaľovaniu snehu. Vhodné pre topánku, ktorá má tvrdšiu podrážku so zárezom na päte a výstupkom na špičke. Nastaviteľné od veľ. EU 36 – 46. Určené pre zimnú turistiku a horolezectvo. ..

133.00€

Mačky Climbing Technology Ice Traction

 Dvanásť hrotové protišmykové turistické mačky, ktoré Vám poskytnú dokonalú priľnavosť na ľade, zmrznutom snehu, trávnatých chodníkoch alebo zľadovatených turistických chodníkoch. Silikónový návlek zaručí jednoduché a bezpečné upínanie na akejkoľvek zimnej alebo turistickej obuvi. Hroty a retiazky sú z nerezovej ocele. Dodávané s puzdrom. Veľkosti: S - EU 35 – 37 (žltá) 225g                 M - EU 38 – 40 (zelená) 235 g               &..

32.50€

Mačky NORTEC Alp

 Perfektné pevné a robustné turistické mačky na všetky druhy topánok. Oceľové mačky, ktoré sa veľmi rýchlo upínajú na každú topánku.  Suchý zips perfektne pritiahne mačku ku topánke. Oceľová podkovička na špičke topánky zabraňuje pretáčanie mačiek na topánke a zabezpečuje stabilitu. Predné otočné hroty zabraňujú nabaľovaniu snehu pod topánku.  Model Alp ocení každý turista a nemal by chýbať v jeho výbave. Tento model ocenia aj ľudia čo pracujú v ťažkom teréne. Pevná guma a silné oceľové hroty zabezpečia maximálnu stabilitu v každom zamrznutom teréne - ľad, sneh... Súčasť mačiek..

36.00€

Mačky NORTEC Nordic

 Ľahké mačky na všetky druhy topánok. Oceľové mačky, ktoré sa veľmi rýchlo upínajú na každú topánku. Model Nordic je testovaný tak bežcami ako aj turistami, ktorí si potrpia na váhu a funkčnosť v horách. Mäkký a pevný elastomer zabezpečí, že mačky ľahko natiahnete na každý tip obuvi. Oceľová podkovička na špičke topánky zabraňuje pretáčaniu mačiek na topánke a zabezpečuje stabilitu. Predné otočné hroty zabraňujú nabaľovaniu snehu pod topánku. Elastomer bol testovaný pri -60 °C. Váha:290g Určenie: beh, turistika, nordic walking Veľkosti  M 35-39 /3-6,5/.    &..

46.50€

Mačky NORTEC Street

 Model Street je určený pre všetkých ktorí chcú mať v zime istý krok na zmrznutých chodníkoch. Je ich možné používať na každodenné nosenie a pri poľadovici. Váš krok sa stane istejším a neprídete k nepríjemnému úrazu. Veľkosti modelu sa robia aj pre deti, ale aj na mega topánky od 28 až po 48 UK. K mačkám sa dodáva praktické vrecko. Detská verzia je XS 28-30 Veľkosti S 31-36 /2,5-4/                M 37-40 /4,5-7/.               L 41-44 /7,5-..

15.00€

Mačky NORTEC Trail

 Najľahšie mačky na svete určené na zimné behanie v zamrznutom teréne. Vhodné pre všetky druhy bežeckej obuvi. Pevné uchytenie na topánku vďaka hi-tech elastomer a prepracovanému systému mikro-laniek spolu s hrotmi. Dodávané vo funkčnom púzdre. Veľkosti S: 36-38. M: 35-39. L: 42-44. XL: 44-48. Váha 293 g.  Pri výbere berte do úvahy veľkosť obuvi, pokiaľ je Vaše číslo krajné, vyberte si väčšiu veľkosť...

59.00€

Mačky PETZL Lynx

 Univerzálne mačky Petzl Lynx s dvoma variantami vymeniteľného predného upínania - plastový košík na normálnu obuv alebo kovová špička pre obuv s drážkou. Sú vhodné pre technický alpinizmus, mixové lezenie alebo lezenie v ľade. Asymetrický tvar pasuje na väčšinu značiek alpinistickej obuvi. Majú nastaviteľný systém predných hrotov, pomocou jedinej skrutky - možnosť nastavenia počtu predných hrotov na jeden alebo dva. Súčasťou balenia je: - vymeniteľná varianta predného upínania                   ..

215.30€ 201.90€

Mačky PETZL Vasak Leverlock Universel

Dvanásťhroté  stúpacie železá vhodné pre klasické horolezectvo a ľadovcové výstupy. Dodávajú sa spolu s podložkami Antisnow, ktoré obmedzujú  nabaľovanie snehu. 4 typy upínacieho systému. Vďaka tenšiemu a odolnejšiemu materiálu sú ľahšie ako predchádzajúci model. Predávajú sa v dvoch variantách viazania: LEVERLOCK UNIVERSEL a FLEXLOCK, aby pasovali na všetky typy obuvi. Dva široké predné hroty zaisťujú solídny záber vo všetkých typoch snehu.Materiál: hroty: vybraný vysoko odolný chróm, molybdénova oceľ kovaná za studena a tepelne spracovaná     &nbs..

161.50€ 151.90€

MAMMUT Crampon Pocket

 Odolné púzdro na mačky sa dá jednoducho pripevniť k batohom Mammut. Nepoškodí sa tak ďalšia výstroj ani batoh samotný. Materiál:  840D Nylon Ballistic. Váha: 140 g. Veľkosť univerzálna. ..

25.00€

PETZL Sarken

Dvanásťhroté mačky pre technický alpinizmus s vymeniteľnými typmi viazania. Predné hroty profilu T umožňujú pevné zaseknutie do tvrdého ľadu a zaručujú skvelý záber v snehu a firne i v mixovom teréne.Technické mačky: tenké, pevné, s robustným rámom, zároveň veľmi ľahké.Predné hroty majú profil T - výborne sa zasekávajú do tvrdého ľadu a pohodlne sa na nich stojí v mixoch.Viazanie LEVERLOCK UNIVERSEL: vymeniteľný predný plastový alebo drotový strmeň umožní použitie rôznych typov obuvi.Podložky proti nabaľovaniu snehu ANTISNOW sú súčasťou balenia. ..

182.80€ 171.90€