KARABÍNY

 

Upresniť vyhľadávanie

Zobraziť:
Zoradiť podľa:

AUSTRIALPIN 2800 Evo Eloxiert

 Karabína vhodná na rôzne lezecké aktivity. Nosnosť pozdĺžna 28 kN,                priečna 10 kN,                s otvoreným zámkom 10 kN..

13.94€

AUSTRIALPIN HMS Evo selfie KP11AS

HMS evo karabína s dodatočným zabudovaným drôtom, obklopuje lano a drží karabínu v polohe. Typická karabína pre istenie. Pokovovaná zinkom "Evos". Pevnosť: pozdĺžna: 24 kN                priečna: 10 kN                otvorená: 7 kN Farba: strieborná ..

14.50€

AUSTRIALPIN HMS Interlock Screw Gate

 Oceľová karabína vhodná hlavne pre výškové a bezpečnostné práce. Je vhodná i do lanových parkov, vďaka svojej pevnosti a vysokej bezpečnosti, ktorú ešte zvyšuje šrobovací zámok. Vyrobená je z najkvalitnejšej ocele. Nosnosť pozdĺžna 30 kN,                 priečna 15 kN,                nosnosť otvorenej 7kN...

13.90€

AUSTRIALPIN Leichtlastkarabiner

 Menšia karabína na malé zaťaženie, ideálna na upevnenie náradia atď. Nevhodná na lezenie. Farba žltá, zelená, sivá, čierna, modrá...

3.90€

AUSTRIALPIN Maillon Rapide

 Konektor Maillon AustriAlpin. Po dotiahnutí kľúčom sa môže použiť ako trvalý kotviaci bod. Nosnosť:  pozdĺžna - 55kN                   priečna - 10kN Materiál: oceľ..

5.10€

AUSTRIALPIN TM11A

Oceľová karabína so šrobovacím zámkom. Ideálna pre väčšinu aplikácií vrátane záchrany, priemyslu, speleológie.Pevnosť: pozdĺžna: 35 kN                priečna: 10 kN                otvorená: 10 kN..

11.00€

DMM Belay Master 2

 Karabína so šróbovacím zámkom a patentovanou poistkou brániacou zaťaženiu naprieč. Špeciálne konštruovaná karabína pre extra bezpečné istenie. Má väčší polomer zaoblenia, je kompatibilná s ostatnými prostriedkami na zlaňovanie. Váha 96g. Nosnosť  pozdĺžna 25 kN                 priečna 10 kN                 s otvoreným zámkom 8 kN. ..

19.90€

DMM Boa HMS Keylock Screwgate

 Veľká karabína so šróbovacím zámkom ideálna na istenie aj do štandov. Nosnosť pozdĺžna 25 kN                priečna 10 kN                s otvoreným zámkom 8 kN. ..

16.00€

DMM Ceros Locksafe

Karabína Ceros je ideálna na použitie takmer s akýmkoľvek istítkom. Jej výhodou je zaistenie správnej polohy v istiacom oku sedacieho úväzu, čo zabraňuje nechcenému priečnemu zaťaženiu. Ďalšou vychytávkou je výstupok na "chrbte" karabíny, ktorý zabezpečuje správnu polohu istítka v karabíne. Nosnosť: pozdĺžna: 25 kN                 priečna: 7 kN                 otvorenej:  7 kN..

24.40€

DMM Revolver

 Prevratná novinka! 30% - 40% všetky vytvorené energie na Zemi pohlcuje TRENIE! S týmto poznatkom na zreteli vyvinulo DMM karabinu maximálne eliminujúcu trenie lana pri postupovom istení. Revolver: výrazne znižuje trenie lana, je vhodný pre laná až do priemeru 11mm, zásadne predĺžuje životnosť lana, extrémne pevná a ľahká konštrukcia. Konštruktéri tejto novinky vychádzali zo základného poznatku: trenie lana v postupových isteniach je veľmi nepríjemná vec. Zvlášť keď doliezate dĺžku, štand na dosah a lano sa nedá povoliť. Revolver je unikátnym patentovaným vynálezom firmy DMM. Vďaka pretáč..

23.00€

DMM Sentinel Screwgate

 Karabína na lezenie zo šrobovacím zámkom ideálna do štandov prípadne na materiál. Hmotnosť 54g. Nosnosť pozdĺžna 24 kN,                 priečna 10 kN                s otvoreným zámkom 8 kN..

15.70€

DMM Ultra O Oval Locksafe

 Lezecká karabína z locksafe zámkom. Nosnosť pozdĺžna 25 kN                priečna 12 kN                s otvoreným zámkom 7 kN. ..

19.90€

DMM Vault Locking Gate

Silná, bezpečná a jednoducho používateľná kovová karabína. Dvojdielna konštrukcia umožňuje užívateľovi inštalovať karabínu na lezecký alebo pracovný postroj, pracovný vak atď.  Akonáhle karabínu pripevníte inbusovým kľúčom, môžete ju použiť pre umiestnenie napr. šróbov do ľadu, motorovej píly i iného lezeckého príp. pracovného náradia, ktoré potrebujete mať po ruke. Pre väčšiu bezpečnosť Vašich vecí je karabína opatrená droteným zámkom, ktorý zabraňuje náhodnému otvoreniu karabíny, teda i straty príp. poškodeniu Vášho náradia, al..

44.60€

DMM Vault Wire Gate

Silná, bezpečná a jednoducho používateľná kovová karabína. Dvojdielna konštrukcia umožňuje užívateľovi inštalovať karabínu na lezecký alebo pracovný postroj, pracovný vak atď.  Akonáhle karabínu pripevníte inbusovým kľúčom, môžete ju použiť pre umiestnenie napr. šróbov do ľadu, kladiva, motorovej píly i iného náradia, ktoré potrebujete mať po ruke. Pre väčšiu bezpečnosť Vašich vecí je karabína opatrená droteným zámkom, ktorý zabraňuje náhodnému otvoreniu karabiny, teda i straty príp. poškodeniu Vášho náradia, ale i nechcenému zaseknut..

41.60€

DMM XSRE 4 kN

 Malá ale pevná karabínka vhodná napr. na upevnenie freedom leash- popruhov k čakanom, príp. zavesenie materiálu a pod. Karabína nie je na istenie osôb. Oválny tvarHmotnosť: 8,1 gRozmery - 57 x 33 mmNosnosť 4 kN  ..

11.30€

GRIVEL K3G Plume Twin Gate

 Ľahká karabína s Twin Gate drôteným key-lock zámkom. Vhodná do expresiek alebo štandov. Pevnosť pozdĺžna: 25 kN               priečna: 8 kN               s otvorenou západkou: 7 kNSvetlosť: 20 mmHmotnosť: 39 gCE - UIAA..

14.00€

GRIVEL K6G Mega Twin Gate

Praktická, stredne veľká asymetrická karabína s dvojitým protichodným zámkom pre použitie na jednoduchom, polovičnom i na dvojitom lane. Unikátny a patentovaný systém dvojitej západky - Twin Gate. Systém vyvinutý firmou Grivel zásadným spôsobom zvyšuje bezpečnosť a prakticky eliminuje situáciu, kedy sa lano pri nevhodnej polohe karabíny môže vycvaknúť. Veľký priemer karabíny (12 mm) znižuje opotrebenie lana pri zlaňovaní, alebo pri istení. Pevnosť pozdĺžna 27 kN                 priečna 10 k..

15.20€

GRIVEL K9G Sym Twin Gate

Praktická, stredne veľká oválna karabína s dvojitým protichodným zámkom pre použitie na jednoduchom, polovičnom i na dvojitom lane. Unikátny a patentovaný systém dvojitej západky - Twin Gate. Systém vyvinutý firmou Grivel zásadným spôsobom zvyšuje bezpečnosť a prakticky eliminuje situáciu, kedy sa lano pri nevhodnej polohe karabíny môže vycvaknúť. Veľký priemer karabíny (12 mm) znižuje opotrebenie lana pri zlaňovaní, alebo pri istení. Pevnosť pozdĺžna 24 kN                 priečna 9 kN..

15.60€

GRIVEL Sigma K8G Twin Gate

Univerzálna karabína s patentovaným dvojitým systémom zatvárania Twin Gate.  Je zložená z drôtenej a plnej západky,  otočených proti sebe. Tento systém uzatvárania zabraňuje nechcenému otvoreniu karabíny a zaručí tak zvýšenú bezpečnosť.  Parametre: - Pevnosť pozdĺžna: 30 kN                  priečna: 11 kN                  s otvorenou západkou: 9 kN - Svetlosť západky: 23 mm - ..

13.80€

MAMMUT Bionic HMS Screw Gate

 Táto HMS karabína je vyvinutá pre náročných! Beam-technologie (špeciálne vysokoteplotné kovanie). Veľký rádius umožňuje pohodlné istenie a používanie ďalších istiacích prostriedkov. Jedinečný design. Nosnosť pozdĺžna 25 kN                Priečna 10 kN                otvorená 7 kN Váha 72 g. Farba aqua...

18.20€

MAMMUT Bionic HMS Twistlock Plus

 Táto HMS karabína je vyvinutá pre náročných! Beam-technologie (špeciálne vysokoteplotné kovanie). Veľký rádius umožňuje pohodlné istenie a používanie ďalších istiacích prostriedkov. Jedinečný design, radosť už na dotyk! Nosnosť  pozdĺžna 24 kN                 priečna 10 kN                 otvorená 7 kN. Váha 72 g. Farba basalt..

22.50€

MAMMUT Bionic Key Lock Straight Gate

Karabína elokovaná D karabína s rovným zámkom. Vďaka špeciálnemu profilovaniu znesie vyššiu záťaž pri menšej hmotnosti. Zámok je navrhnutý tak aby sa pri manipulácií nezachytával. Váha 45 g, Nosnosť: pozdĺžna 25kN                 Priečna: 10 kN                 Otvorená: 10 kN. V ponuke aj Bent Gate...

12.90€

MAMMUT Bionic Mytholito Screw Gate

 Karabína určená pre športové lezenie a alpinizmus. Pri minimálnej hmotnosti a rozmere ponúka veľmi ľahké zaobchádzanie a vysokú bezpečnosť. Je veľmi príjemná do ruky. Nosnosť pozdĺžna 25 kN                priečna 10 kN                otvorenej 7 kN. Hmotnosť 68 g. Farba aqua. ..

12.90€

MAMMUT Bionic Mytholito Twist Lock Plus

HMS karabína určená pre športové lezenie a alpinizmus. Pri minimálnej hmotnosti a rozmere ponúka veľmi ľahké zaobchádzanie a vysokú bezpečnosť. Je veľmi príjemná do ruky. Nosnosť pozdĺžna 25 kN                Priečna 10 kN                otvorenej 7 kN Hmotnosť 76 g. Farba basalt. ..

13.94€

MAMMUT Bionic Mythos Screw Gate

Vynikajúce vlastnosti, dobrý tvar, kvalitné prevedenie... to všetko nájdete u tejto karabíny. Nosnosť pozdĺžna 25 kN                priečna 10 kN                otvorenej 7 kN Hmotnosť 80 g. ..

15.60€

MAMMUT Bionic Mythos Twist Lock Plus

Vynikajúce vlastnosti, dobrý tvar, kvalitné prevedenie... to všetko nájdete u tejto karabíny. Nosnosť pozdĺžna 25 kN                priečna 10 kN                otvorenej 7 kN Hmotnosť 88 g...

18.00€

MAMMUT Crag HMS Screw Gate

Odolná a štýlová karabína typu HMS s nosom Key Lock a šroubovacím zámkom Screw Gate.Nosnosť pozdĺžna: 25 kN;                   priečna: 10 kN;                otvorenej: 6 kN;Hmotnosť: 80 g;Farba: ultramarine ..

12.00€ 9.50€

MAMMUT Crag HMS Slide Lock

 Veľmi pevná a odolná karabína s inovatívnym zámkom Slide Lock. Manipulácia s mechanizmom je veľmi jednoduchá, ovládateľná jednou rukou a predovšetkým zaistí rýchle otvorenie. Farba Sun. Hmotnosť 78g. Nosnosť  pozdĺžna 25 kN                 priečna 10 kN                 s otvoreným zámkom 6 kN. ..

17.30€

MAMMUT Crag HMS Twistlock Plus

Odolná a štýlová karabína typu HMS s nosom Key Lock a zámkom Twistlock plus.Nosnosť pozdĺžna: 25 kN                 priečna: 10 kN                otvorenej: 6 kNHmotnosť: 85 gFarba: ultramarine ..

16.00€ 12.00€

MAMMUT Crag HMS Twistlock Plus

 Robustná a štýlová HMS karabína s Key lock systémom a Twistlock Plus blokovacím mechanizmom. Poistka zámku Twistlock. Hmotnosť 86 g. Nosnosť pozdĺžna 25 kN                priečna 10 kN                s otvoreným zámkom 6 kN ..

12.00€