Ferratový set

 

Zobraziť:
Zoradiť podľa:

MAMMUT Trovat Glove

 Ľahké a elastické rukavice Mammut Trovat Glove určené na ferraty a horolezectvo. Dlane a palec vystužené kožou, odolné voči oderu. Využijete ich aj na bicykel, príp. iné aktivity.Materiál 78% polyamid, 22% elastan Hmotnosť 60 g Farba: taupe  veľ. L. XL            graphite /tmavo sivá/ veľ.  S. M..

29.00€

PETZL SCORPIO EASHOOK

Ferratový tlmič PETZL SCORPIO VERTIGO je určený pre užívateľov, ktorí vážia od 40 do 120 kg podľa novej normy EN 958: 2017. Je veľmi kompaktný a ľahký, ľahko sa používa vďaka karabínam VERTIGO WIRE-LOCK na elastických slučkách. Jeho veľká odolnosť a trvanlivosť je vhodná pre pravidelné používanie v požičovniach.Určené pre lezcov od 40 do 120 kg:prostriedok spĺňa novú európsku normu EN 958: 2017, pre široký rozsah hmotností užívateľovdve elastické slučky sa dajú natiahnuť do dĺžkyPohodlie:ultra kompaktný, malý a ľahký vytrhávací tlmič pádu (Petzl patent) - krátke spojenie slučiek k úväzku ..

129.90€

PETZL SCORPIO VERTIGO

Ferratový tlmič PETZL SCORPIO VERTIGO je určený pre užívateľov, ktorí vážia od 40 do 120 kg podľa novej normy EN 958: 2017. Je veľmi kompaktný a ľahký, ľahko sa používa vďaka karabínam VERTIGO WIRE-LOCK na elastických slučkách. Jeho veľká odolnosť a trvanlivosť je vhodná pre pravidelné používanie v požičovniach.Určené pre lezcov od 40 do 120 kg:prostriedok spĺňa novú európsku normu EN 958: 2017, pre široký rozsah hmotností užívateľovdve elastické slučky sa dajú natiahnuť do do dĺžkyPohodlie:ultra kompaktný, malý a ľahký vytrhávací tlmič pádu (Petzl patent) - krátke spojenie slučiek k úväz..

91.40€

SINGING ROCK Ferrata Packet

Set obsahujúci základné vybavenie na via ferraty.Set obsahuje: tlmič pádu Phario palm s dlaňovými Keylock karabínami                          ľahký trojsponový nepolstrovaný úväz TOP v univerzálnej veľkosti                          ľahkú a plne nastaviteľnú prilbu PENTA ..

109.50€

SINGING ROCK Phario 360°

 Nová generácia tlmiča pádu s elastickými ramenami a otočou. Je určený pre všetkých užívateľov, deti i dospelých s hmotnosťou od 40 - 120 kg Nový indikátor pádu vám na prvý pohľad povie, či bol tlmič už aktivovaný a je potreba ho vymeniť. - ergonomicky tvarované karabiny Keylock, typ ,,K" podľa EN 12275 - naviazanie na úväz pomocou slučky  - tlmič pádu krytý obalem z odolného materiálu - maximálna brzdná dĺžka tlmiča je 215 cm- otoč z nereze eliminuje neustále krútenie a pretáčanie pružných ramien - elastické ramená o celkovej dĺžke 50 cm, pri maximálnom pred..

103.00€ 89.50€

SINGING ROCK Phario Palm

Nová generácia tlmiča pádu pre zaistené cesty, lanové centrá a lanové parky s dlaňovými Keylock karabínami.  Je určený pre všetkých užívateľov, deti i dospelých s hmotnosťou od 40 - 120 kg Nový indikátor pádu vám na prvý pohľad povie, či bol tlmič už aktivovaný a je potreba ho vymeniť. - ergonomicky tvarované karabiny Keylock, typ ,,K" podľa EN 12275 - naviazanie na úväz pomocou slučky  - tlmič pádu krytý obalem z odolného materiálu - maximálna brzdná dĺžka tlmiča je 190 cm- centrálne oko pre odsadnutie, alebo k fixnému isteniu /pevnosť/ 12 kN/ - elastic..

85.50€ 69.90€