TOKO

 

Upresniť vyhľadávanie

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
 Transparentný vyživujúci vosk s prísadou silikónu TOKO Care Leather Wax na ošetrenie a zvýšenie vodeodolnosti športovej a turistickej obuvi vyro..
9,00€

SHOE FRESH Dokonalé udržiavanie hygieny vo vnútri akejkoľvek športovej obuvi. Vlastnosti • neutralizuje nepríjemné pachy     ..
9,50€

 SHOE FRESH Dokonalé udržiavanie hygieny vo vnútri akejkoľvek športovej obuvi. Vlastnosti • neutralizuje nepríjemné pachy • pravidelná aplikácia ..
19,00€

 Novo vyvinutý prostriedok na intenzívnu impregnáciu koženej, športovej, turistickej a vychádzkovej obuvi. Vlastnosti: ešte účinnejšia impregnáci..
12,90€

LEATHER PROOF and CARE Novo vyvinutý prostriedok na intenzívnu impregnáciu koženej športovej, turistickej a vychádzkovej obuvi. Vlastnosti • ešte účin..
19,00€

TEXTILE PROOF Intenzívna impregnácia športových odevov a odevov z funkčných materiálov. Vlastnosti • ideálne pre všetky typy tkanín vrátane tkanín s m..
19,00€

Vosk na lyže a snowboard, klzný typ, pevný, univerzálne teplotné využitie, na nový, starý a zmrznutý sneh..
11,50€

Vlastnosti produktu TOKO Groove pin:rôzne rozmery drážok - variabilnéveľmi jednoduchý pre prácupre odstránenie vosku z drážky..
4,90€

Škrabka – viacúčelová praktická plastová škrabka na odstránenie vosku v drážkach, na okrajoch a bočných stenách. Vybavená hranou na rozotieranie klist..
5,00€

Vosk na bežky, stúpací typ, klister, univerzálne teplotné využitie, na nový a starý sneh..
12,00€

 Všestranná kefa pre vykartáčovanie všetkých typov voskov i zažehleného Jetstreamu..
10,50€

Praktický všestranný šrubovák na prvú pomoc pri problémoch s viazaním. ..
12,00€ 10,00€

Daj like na náš fb a IG a získaj 2% zľavu Chcem 2% zľavu