PALICE

 

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Trojdielne palice Aergon III sú vyrobené z takmer nezničiteľného, vysokopevnostného hliníka. Dĺžka sa dá jednoducho nastaviť aj v rukaviciach vďaka ar..
129,90€

 Bežkárske palice Cross Soft sú vyrobené z kvalitnej zliatiny hliníka. Madlo z pogumovaného plastu s Nordic pútkom, oceľový hrot, košíček. Prieme..
27,50€

Sú vyrobené z dvoch dielov z vysoko kvalitného hliníka HTS 6.5 s priemerom 16 a 14 mm.Pocit komfortu navodí aj rukoväť PA Safety Evocon.Palice možno n..
79,00€

Táto dvojdielna turistická palica je vyrobená z obzvlášť pevného hliníka. Nový nastavovací systém Speed Lock + je ľahšia, menšia a má rovnakú prí..
89,00€

Špičkové trekkingové nastavitelné trojdielne hliníkové palice s klipovým mechanizmom aretácie. Ľahké palice s ergonomickými rúčkami, nastaviteľným pút..
69,00€

Trekkingové palice LEKI KhumbuTáto verzia palíc nesie meno slávneho údolia, ktoré vedie k Mount Everestu.Palice Khumbu sú vybavené novým aretačným sys..
84,00€

Trekkingové palice LEKI MakaluTáto verzia trekingových palíc patrí do skupiny Superstrong. Vyniká robustnými tyčami s vysokou stabilitou a bezpeč..
105,90€

Palice Leki Micro Vario Carbon sú perfektným pomocníkom na športový treking, kde vám poskytnú oporu pri výšľapoch a zostupoch. Sú opatrené..
169,90€

Skladacie párové trekové palice Micro Vario Carbon Strong od nemeckého výrobcu Leki majú predĺžené držadlá Aergon Thermo Long, na ..
169,90€

Tento všestranný pomocník z vysokopevnostného HTS 6.5 hliníka, je robustným horským sprievodcom pri všetkých vašich aktivitách v horách. Vďaka systému..
139,90€

Balenie obsahuje 2 kusy. Krúžky na palice. Priemer: 4cm..
4,90€

Daj like na náš fb a IG a získaj 2% zľavu Chcem 2% zľavu