PALICE

 

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Trojdielne palice Aergon III sú vyrobené z takmer nezničiteľného, vysokopevnostného hliníka. Dĺžka sa dá jednoducho nastaviť aj v rukaviciach vďaka ar..
139,00€

 Bežkárske palice Cross Soft sú vyrobené z kvalitnej zliatiny hliníka. Madlo z pogumovaného plastu s Nordic pútkom, oceľový hrot, košíček. Prieme..
27,50€

Trojdielne trekové palice Leki s jednoducho nastaviteľnou dĺžkou vďaka aretačnému systému Speed Lock 2, ktorý sa ľahko ovláda i v silných ru..
105,50€

Palice Leki Micro Vario Carbon sú perfektným pomocníkom na športový treking, kde vám poskytnú oporu pri výšľapoch a zostupoch. Sú opatrené..
169,90€

Skladacie párové trekové palice Micro Vario Carbon Strong od nemeckého výrobcu Leki majú predĺžené držadlá Aergon Thermo Long, na ..
169,90€

Tento všestranný pomocník z vysokopevnostného HTS 6.5 hliníka, je robustným horským sprievodcom pri všetkých vašich aktivitách v horách. Vďaka systému..
139,90€

Trekové palice Sherpa Lite XTG od firmy Leki sú ľahké, všestranné palice z vysoko pevného hliníka, vhodné aj pri najnáročnejších záťaži..
125,50€

Trojdielne trekkingové palice Softlite s nastavitenoľnou dĺžkou 69-135 cm. Bez tlmiaceho systému Antishock, madlá Aergon soft, ultraľahké rúrky z vyso..
79,50€

Trojdielne trekkingové palice Trail s nastaviteľnou dĺžkou 66-145 cm. Bez tlmiaceho systému Antishock, madlá Round Top Comfort (Soft), ultraľahké rúrk..
65,00€

Leki Voyager sú trojdielne turistické palice so závitovým systémom nastavovania dĺžky. Palice sú dodávané s malými krúžkami určenými na trekking. ..
45,00€

Daj like na náš fb a IG a získaj 2% zľavu Chcem 2% zľavu