IMPREGNÁCIA A KOZMETIKA

 

Upresniť vyhľadávanie

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Koncentrovaná zmes enzýmov a mikróbov na prírodnej báze, rýchlo a šetrne odstráni pachy organického pôvodu, pot, plesne a iný biologický materiál, kto..
10,50€

 Transparentný vyživujúci vosk s prísadou silikónu TOKO Care Leather Wax na ošetrenie a zvýšenie vodeodolnosti športovej a turistickej obuvi vyro..
9,00€

SHOE FRESH Dokonalé udržiavanie hygieny vo vnútri akejkoľvek športovej obuvi. Vlastnosti • neutralizuje nepríjemné pachy     ..
9,50€

 SHOE FRESH Dokonalé udržiavanie hygieny vo vnútri akejkoľvek športovej obuvi. Vlastnosti • neutralizuje nepríjemné pachy • pravidelná aplikácia ..
19,00€

 Novo vyvinutý prostriedok na intenzívnu impregnáciu koženej, športovej, turistickej a vychádzkovej obuvi. Vlastnosti: ešte účinnejšia impregnáci..
12,90€

LEATHER PROOF and CARE Novo vyvinutý prostriedok na intenzívnu impregnáciu koženej športovej, turistickej a vychádzkovej obuvi. Vlastnosti • ešte účin..
19,00€

TEXTILE PROOF Intenzívna impregnácia športových odevov a odevov z funkčných materiálov. Vlastnosti • ideálne pre všetky typy tkanín vrátane tkanín s m..
19,00€

 Základný vosk. Použiť ako základ pre ďalšie vrstvy voskov. Priľnavosťou vosku a zvyšuje odolnosť proti oteru...
5,60€

 Grip vosk na studené a suché podmienky a kompaktné snehy. Teplota vzduchu:-7 až -30...
5,60€

 Veľmi univerzálny vosk na nový sneh, starý sneh a umelý sneh v uvedenom teplotnom rozsahu. Teplota vzduchu: 0 až -10...
5,60€

 Môže byť použitý na vlhký sneh, rovnako na starý sneh. Používa sa aj pri prechode zo suchých na mokré podmienky. Teplota vzduchu: 3 až -3...
5,60€

 Všestranná kefa pre vykartáčovanie všetkých typov voskov i zažehleného Jetstreamu..
10,50€

Daj like na náš fb a IG a získaj 2% zľavu Chcem 2% zľavu