DOPLNKY

 

Upresniť vyhľadávanie

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
 Lepidlo na báze PU poskytuje extrémne silné, ohybné spoje. Na opravu PU výrobkov,  poskytuje extrémne silné, ohybné spoje, extrémne ot..
9,50€

Pevná tejpovacia páska AustriAlpin Finger Support Tape. Ideálna na spevnenie a ochranu Vašich prstov pri lezení. -  má vynikajúcu lepiacu schopno..
4,90€

Energy bar Kešu - Karamel obsahuje mix komplexných sacharidov, vysoký obsah vlákniny a bielkovín, a preto zaisťuje dostatok energie pre Vaše športové ..
2,00€ 1,90€

Energetické gumové cukríky Chimpanzee Tropical & MangoĽahko konzumovateľný zdroj sacharidov v podobe energetických gumových cukríkov Chimpanzee. S..
2,00€ 1,80€

Gél Chimpanzee Energy Gel 35g bude tým správnym a jednoduchým riešením pre doplnenie okamžitej energie. Jeho základom je BIO agávo..
2,50€

CHIMPANZEE Hydration drink lemon 450 gPráškový koncentrát na prípravu nealkoholického iónového nápoja s vitamínom C. Rehydratačný iónový a vitamínový ..
21,00€

Chimpanzee Isotonic drink s príchuťou je energetický, isotonický drink s unikátnym zložením. Kombinuje nízkomolekulárne a vysokomolekulárne sacharidy ..
1,40€

Chimpanzee Isotonic drink s príchuťou je energetický, isotonický drink s unikátnym zložením. Kombinuje nízkomolekulárne a vysokomolekulárne sacharidy ..
22,00€

Tyčinky sú vyrobené šetrnou metódou RAW bez tepelného spracovania a zo 100% BIO surovín. Obsahujú 20% proteínu z hnedej ryže, ovocia, orechov a p..
2,50€ 2,20€

Chimpanzee QuickMix Energy - Before Activity Shake - 420 gSacharidová výživa Chimpanzee Energy Mix obsahuje zmes obilnín (kukurica, raž a jačmeň), kak..
21,00€

Chimpanzee® Quick Mix Protein – After Activity nutričný shake, je práškový koncentrát 50% rastlinných bielkovín a vitamínov na prípravu proteínového k..
21,00€

Climbing Technology ICE TRACTION PLUS Crampon sú viacúčelové protišmykové hroty na silikónovom návleku. Kovové segmenty sú pozinkované. Vždy, keď potr..
49,90€

Daj like na náš fb a IG a získaj 2% zľavu Chcem 2% zľavu