Zebra

 Zebra: z tieňa do svetla

Tieto fotochromatické sklá sú vhodné predovšetkým na vysokohorskú turistiku, horolezectvo, horský beh.

Fotochromatické sklá: stmavujú, alebo zosvetľujú podľa intenzity svetla, z kat. 2 na kat. 4 od 22 do 28 sekúnd.
Protizahmlievajúca úprava: bez kondenzácie, dlhá životnosť.
Hydrofóbna úprava napomáha rýchlemu odvodu vody z povrchu.
Hnedé sklo: zvýrazňuje nerovnosti povrchu.

 

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
 Slnečné okuliare na vysokohorské použitie. - magnetické štíty slúžia na zvýšenie ochrany proti odrazu svetla, napríklad na snehu na ochranu pred..
130,00€

Športové okuliare na všetky druhy športov s fotochromatickými sklami. Gumové koncovky zaručia aby sa Vám okuliare nezošmykovali dole, dobrá ventilácia..
134,00€

Nový model Julbo Explorer 2.0 prináša množstvo vylepšení. Viac ergonomické, lepšie vetranie, štíhlejší a štýlovejší Explorer 2.0 dosiahne no..
140,00€

 Okuliare vhodné do meniaceho sa počasia. Vysoká ochrana pred zahmleniu, široké spektrum ochrany, dokážu stmavnúť a zosvetliť sa z kategórie 2 až..
129,00€

 Dámske pohodlné okuliare ideálne do vysokých hôr s fotochromatickými sklami. Veľmi odolné rámy, odnímateľné krytky, dokonalá ochr..
140,00€ 129,00€

 Vynikajúce okuliare Julbo Run so širokým rámom s fotochromatickými sklami. - komfortné nosenie aj pod helmou - vďaka pogumovaniu sa nešmýka..
134,00€

Skvelé okuliare na horolezectvo, vysokohorskú turistiku, cestovanie, bicyklovanie. Moderný rám na cross/mountain bike.- úplne krytie, zahnuté boč..
150,00€

Okuliare vhodné na všetky outdoorové aktivity s fotochromatickým sklom.- gumové koncovky zaručia aby sa Vám okuliare nezošmykovali dole, pogumova..
150,00€

Ľahké, štýlové okuliare navrhnuté pre užšie tváre. - vyrobené z odolných materiálov - pohodlné nosenie - anatomicky tvarované Zebra: z tieňa do svetla..
109,00€

Daj like na náš fb a IG a získaj 2% zľavu Chcem 2% zľavu