Polarized 3

Polarizačné sklá pomáhajú odfiltrovať odlesky, čo zvyšuje komfort videnia

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Mestský model slnečných okuliarov na užšie tváre. Vhodné do mesta. Sklá Polarized 3Farba rámu: shiny black  ..
80,00€

Okuliare na všetky vaše aktivity, vhodné na vysokohorskú turistiku, horolezectvo, cestovanie, skialpinizmus. - úplne krytie, zakrivené bočnice,&n..
90,00€

 Športové okuliare na všetky druhy športov s polarizačným filtrom. Gumové koncovky zaručia aby sa Vám okuliare nezošmykovali dole. Dobrá ventilác..
105,00€

Mestský model slnečných okuliarov na každodenné využitie.- sklá Julbo Polarized 3- polarizačné sklá pomáhajú odfiltrovať odlesky, čo zvyšuje komfort v..
80,00€

 Vynikajúce okuliare Julbo Run so širokými sklami s antifog povlakom, oblé rámy, skvelá odolnosť voči nárazom spolu s nosnou vložkou ich robí oku..
109,00€

Slnečné okuliare na každodenné nosenie, cestovanie i turistiku s polarizačným filtrom. Sklá Polarized 3, polarizačné sklá pomáhajú odfiltrovať od..
80,00€

 Okuliare vhodné na všetky outdoorové aktivity s polarizačným filtrom. Gumové koncovky a pogumovaný nos zaručia, aby sa Vám okuliare nezošmykoval..
104,00€ 99,50€

Okuliare vhodné na všetky outdoorové aktivity s polarizačným filtrom. Gumové koncovky zaručia aby sa Vám okuliare nezošmykovali dole, pogumovaný nos. ..
105,00€ 95,00€

Ľahké, štýlové okuliare navrhnuté pre užšie tváre s polarizačným filtrom. Vyrobené z odolných materiálov, pohodlné nosenie. Sklá POLARIZED 3. Vďaka po..
90,00€

Ľahké, štýlové okuliare navrhnuté pre užšie tváre s polarizačným filtrom.- vyrobené z odolných materiálov, pohodlné nosenie, anatomicky tvar..
90,00€

Daj like na náš fb a IG a získaj 2% zľavu Chcem 2% zľavu