Kladky

 

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Jednoduchá kladka s pevnými bočnicami. Pevná a kompaktná štandardná kladka s nízkou hmotnosťou. V kombinácií s mechanickým šplhadlom môže byť súč..
22,60€

 Ultra ľahká a malá kladka Petzl Micro Traxion s integrovaným blokantom. Ešte menšia a ľahšia ako kladka Petzl Mini Traxion. Váži iba 85 gramov a..
80,70€

 Kompaktná a ľahká kladka s otočnou bočnicou pre rýchlejšiu a jednoduchšiu inštaláciu. Je určená na vyťahovanie bremien. Kotúč je uložený na zapu..
21,80€

 Partner je veľmi ľahká a kompaktná kladka, ktorá je určená na každodenné použitie a na záchranu z miesta nehody.zapuzdrené guličkové ložiskávhod..
37,60€

 Kladka PETZL Rescue je určená pre profesionálnych záchranárov. Je konštruovaná na manipuláciu s ťažkými bremenami a na intenzívne používanie. Hl..
49,90€

Sada obsahuje všetko potrebné na zostavenie vyťahovacieho kladkostroja alebo systému pre výstup po lane:Kladka s blokantom MICRO TRAXIONDve karabíny O..
190,20€ 169,90€

Petzl Nano TRAXION je ultraľahká a kompaktná kladka s integrovaným blokantom určená na záchranu. Kotúč uložený na zapuzdrených guličkových ložisk..
84,00€ 79,00€

Chránič ROLLER COASTER je navrhnutý tak, aby chránil pohybujúce sa lano pred oderom. Dá sa použiť obojstranne, rôzny tvar rámu na oboch stranách umožň..
129,30€ 109,90€

Dvojitá kladka na pohyb po textilnom lane. Nie je určená pre oceľové laná. Hliníkové kotúče uložené na samo mazacích klzných ložiskách zabezpečujú opt..
48,20€

 Dvojitá kladka PETZL Tandem Speed s kotúčmi z nehrdzavejúcej ocele a s guličkovými ložiskami. Určená pre prelanenie na oceľovom alebo nylonovom ..
72,80€ 65,90€

Daj like na náš fb a IG a získaj 2% zľavu Chcem 2% zľavu