šrobovacie

 

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
 Konektor Maillon AustriAlpin. Po dotiahnutí kľúčom sa môže použiť ako trvalý kotviaci bod. Nosnosť:  pozdĺžna - 55kN    ..
5,10€

 Karabína so šróbovacím zámkom a patentovanou poistkou brániacou zaťaženiu naprieč. Špeciálne konštruovaná karabína pre extra bezpečné istenie. M..
19,90€

 Veľká karabína so šróbovacím zámkom ideálna na istenie aj do štandov. Nosnosť pozdĺžna 25 kN        &nbs..
16,00€

 Karabína na lezenie zo šrobovacím zámkom ideálna do štandov prípadne na materiál. Hmotnosť 54g. Nosnosť pozdĺžna 24 kN,     ..
15,70€

 Táto HMS karabína je vyvinutá pre náročných! Beam-technologie (špeciálne vysokoteplotné kovanie). Veľký rádius umožňuje pohodlné istenie a použí..
18,20€

 Karabína určená pre športové lezenie a alpinizmus. Pri minimálnej hmotnosti a rozmere ponúka veľmi ľahké zaobchádzanie a vysokú bezpečnosť. Je v..
15,90€

Vynikajúce vlastnosti, dobrý tvar, kvalitné prevedenie... to všetko nájdete u tejto karabíny. Nosnosť pozdĺžna 25 kN     &nbs..
16,90€

Odolná a štýlová karabína typu HMS s nosom Key Lock a šroubovacím zámkom Screw Gate.Nosnosť pozdĺžna: 25 kN;       ..
12,00€ 9,50€

 Oceľový oválny konektor Maillon 8mm. Šróbovací zámok, materiál oceľ, môže byť použitý k zaisťovaniu osôb. Hmotnosť 77 g. Pevnosť podĺžna 25 kN&n..
2,90€

 S touto HMS karabínou sa budete cítiť úplne bezpečne. Karabína sa otvorí iba v prípade, že je odistená bezpečnostná poistka. Poistka bráni pretá..
20,00€ 11,90€

 Karabína bola vyvinutá na používanie v alpskom teréne. Je ľahká, ale zároveň ponúka využitie od klasickej HMS karabíny na istenie, až po využíva..
13,00€

 Veľmi pevná a odolná karabína, ideálna pre sebaistenie a istenie v alpských terénoch. Key lock - geniálny systém západky, ktorý rieši problémy s..
12,90€

Daj like na náš fb a IG a získaj 2% zľavu Chcem 2% zľavu