pánske


Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Celoročné stredne hrubé ponožky pre outdoorových nadšencov, náročnejšia aj bežná turistika . Odpruženie navyše pod chodidlom. Spevnená päta a špička. ..
22,90€

Ponožky pre tréningové aj závodné účely. Odstupňovaná kompresia nohy podporuje krvný obeh, zvyšuje prísun kyslíka do svalov. Pružný úplet znižuje vibr..
29,90€

Celoročné stredné hrubé ponožky pre outdoorových nadšencov , náročnejšia aj bežná turistika. Odpruženie navyše pod chodidlom . Spevnená päta a špička...
22,90€

Ultra ľahké polstrované ponožky s maximálnou ventiláciou pre aktivity v teplejšom prostredí. výška nad členok. Jednoduchý ľahký úplet . Hrubšie pleten..
17,90€

Celodenný komfort pre ľahkú turistiku, cestovanie, Nordic Walking a iné aktivity v teplom až horúcom prostredí. Klasická výška. Voľnejšie pletený rebr..
18,90€

Ideálna ponožka pre turistiku v teplom počasí. MMS technológia v kombinácii s česanou bavlnou CoolMax a unikátnym odľahčeným ventilačným systémom na p..
12,70€

Pánske podkolienky s plným froté úpletom vhodné na lyžovanie, snowboard a iné aktivity v chladných podmienkach. Maximálne teplé a komfortné, vyso..
25,50€

Rôzne športové aktivity. Ľahké, priedušné a tesne obopínajúce nohu. Ľahká sieťovina umožňuje cirkuláciu vzduchu. Tlmenie pod pätou a v prstovej časti ..
18,00€

 Vysoko technicky vypracovaná ponožka, ktorá spája najlepšie vlastnosti novej vlny s kvalitnými syntetickými vláknami. Systém MMS vyvinutý spoloč..
28,90€

 Celoročná ponožka kombinujúca vlastnosti Merino vlny, ktorá je hrejivá a pohodlná s Coolmaxom, ktorý odvádza od pokožky vlhkosť. Výsledkom je, ž..
22,40€

Expedičné ponožky pre horské a chladné prostredie. Husté pletenie pre extra zateplenie, extra odolnosť, extra komfort. Vaše nohy ostávajú suché a..
25,00€

 Jedinečná spodná ponožka s termálnym vláknom Isolfil, ktorá je pletená tak, aby zachytila teplý vzduch v ponožke a udržala tak nohy teplé a such..
22,90€

Daj like na náš fb a IG a získaj 2% zľavu Chcem 2% zľavu