Chimpanzee

Zobraziť:
Zoradiť podľa:

Chimpanzee Energy bar - viac príchuti

Energy bar Kešu - Karamel obsahuje mix komplexných sacharidov, vysoký obsah vlákniny a bielkovín, a preto zaisťuje dostatok energie pre Vaše športové ..

2,00€ 1,90€

Chimpanzee Energy Chews Strawberry jahodové cukríky

Ľahko konzumovateľný zdroj sacharidov v podobe energetických gumových cukríkov Chimpanzee. Sú ideálne na konzumáciu počas akejkoľvek športovej aktivit..

2,00€ 1,50€

Chimpanzee Energy Chews Tropical and Mango cukríky

Energetické gumové cukríky Chimpanzee Tropical & MangoĽahko konzumovateľný zdroj sacharidov v podobe energetických gumových cukríkov Chimpanzee. S..

2,00€ 1,80€

Chimpanzee Energy Gel 35g

Gél Chimpanzee Energy Gel 35g bude tým správnym a jednoduchým riešením pre doplnenie okamžitej energie. Jeho základom je BIO agávo..

2,50€

CHIMPANZEE Hydration drink lemon 450 g

CHIMPANZEE Hydration drink lemon 450 gPráškový koncentrát na prípravu nealkoholického iónového nápoja s vitamínom C. Rehydratačný iónový a vitamínový ..

21,00€

Chimpanzee Isotonic Drink 30g

Chimpanzee Isotonic drink s príchuťou je energetický, isotonický drink s unikátnym zložením. Kombinuje nízkomolekulárne a vysokomolekulárne sacharidy ..

1,40€

Chimpanzee Isotonic Drink 600g

Chimpanzee Isotonic drink s príchuťou je energetický, isotonický drink s unikátnym zložením. Kombinuje nízkomolekulárne a vysokomolekulárne sacharidy ..

22,00€

Chimpanzee Protein Bar proteínová tyčinka viac príchutí

Tyčinky sú vyrobené šetrnou metódou RAW bez tepelného spracovania a zo 100% BIO surovín. Obsahujú 20% proteínu z hnedej ryže, ovocia, orechov a p..

2,50€ 2,20€

Chimpanzee QuickMix Energy - Before Activity Shake 420g

Chimpanzee QuickMix Energy - Before Activity Shake - 420 gSacharidová výživa Chimpanzee Energy Mix obsahuje zmes obilnín (kukurica, raž a jačmeň), kak..

21,00€

Chimpanzee QuickMix Recovery - After Activity Shake 350g

Chimpanzee® Quick Mix Protein – After Activity nutričný shake, je práškový koncentrát 50% rastlinných bielkovín a vitamínov na prípravu proteínového k..

21,00€

Daj like na náš fb a IG a získaj 2% zľavu Chcem 2% zľavu