LEKI

Zobraziť:
Zoradiť podľa:

LEKI Aergon 3

Trojdielne palice Aergon III sú vyrobené z takmer nezničiteľného, vysokopevnostného hliníka. Dĺžka sa dá jednoducho nastaviť aj v rukaviciach vďaka ar..

139,00€

LEKI Cross Soft

 Bežkárske palice Cross Soft sú vyrobené z kvalitnej zliatiny hliníka. Madlo z pogumovaného plastu s Nordic pútkom, oceľový hrot, košíček. Prieme..

27,50€

LEKI MAKALU SL2

Trojdielne trekové palice Leki s jednoducho nastaviteľnou dĺžkou vďaka aretačnému systému Speed Lock 2, ktorý sa ľahko ovláda i v silných ru..

105,50€

Leki Micro Vario Carbon

Palice Leki Micro Vario Carbon sú perfektným pomocníkom na športový treking, kde vám poskytnú oporu pri výšľapoch a zostupoch. Sú opatrené..

169,90€

Leki Micro Vario Carbon Strong

Skladacie párové trekové palice Micro Vario Carbon Strong od nemeckého výrobcu Leki majú predĺžené držadlá Aergon Thermo Long, na ..

169,90€

Leki Micro Vario TA

Tento všestranný pomocník z vysokopevnostného HTS 6.5 hliníka, je robustným horským sprievodcom pri všetkých vašich aktivitách v horách. Vďaka systému..

139,90€

LEKI SHERPA XTG

Trekové palice Sherpa Lite XTG od firmy Leki sú ľahké, všestranné palice z vysoko pevného hliníka, vhodné aj pri najnáročnejších záťaži..

125,50€

LEKI Softlite

Trojdielne trekkingové palice Softlite s nastavitenoľnou dĺžkou 69-135 cm. Bez tlmiaceho systému Antishock, madlá Aergon soft, ultraľahké rúrky z vyso..

79,50€

LEKI Trail

Trojdielne trekkingové palice Trail s nastaviteľnou dĺžkou 66-145 cm. Bez tlmiaceho systému Antishock, madlá Round Top Comfort (Soft), ultraľahké rúrk..

65,00€

Leki Voyager

Leki Voyager sú trojdielne turistické palice so závitovým systémom nastavovania dĺžky. Palice sú dodávané s malými krúžkami určenými na trekking. ..

45,00€

Daj like na náš fb a IG a získaj 2% zľavu Chcem 2% zľavu