McNETT

Zobraziť:
Zoradiť podľa:

Gear Aid Aquasure - lepidlo

 Lepidlo na báze PU poskytuje extrémne silné, ohybné spoje. Na opravu PU výrobkov,  poskytuje extrémne silné, ohybné spoje, extrémne ot..

9,50€

Gear Aid Gore Tex Repair Kit záplata

Súprava 2 samolepiacich GORETEXOVÝCH záplat na opravu GTX a iných poréznych textílií s tlakovo senzitívnou lepiacou plochou. Lepiaca schopno..

9,90€

Gear Aid Repair and sealing Tape - Tenacious záplata

Samolepiaca, čierna nylonová páska, odstrániteľná. Po odstránení nezanecháva zvyšky lepidla. Vytvára nepremokavý spoj. Vhodná na pohotovostné pou..

9,90€

Gear Aid Repair Tape - Tenacious záplata

Samolepiaca, transparentná, matná páska, bezfarebná, odstrániteľná /po odlepení nezanecháva zvyšky lepidla/. Vytvára nepremokavý spoj. Použitie na lep..

8,10€

Gear Aid Tattoos Tenacious Tape záplata

 Textilné opravné záplaty na oblečenie a vybavenie s vyrazenými vzormi. Slúžia na rýchle opravy trhlín a dier na oblečení, outdoorovej výstr..

9,90€

Gear Aid Tenacious Tape Repair Patches - Clear/Black záplata

Samolepiaca, transparentná a čierna páska v  okruhlom tvare, bezfarebná, odstrániteľná /po odlepení nezanecháva zvyšky lepidla/.Vytvára nepremoka..

7,10€

Goggle Bright

 Prostriedok na čistenie a proti zahmlievaniu šošoviek a okuliarov. Použitie: na okuliare, ďalekohľady, optické prístroje, fotoaparáty, kame..

6,90€

Mirazime odstraňovač pachov

Koncentrovaná zmes enzýmov a mikróbov na prírodnej báze, rýchlo a šetrne odstráni pachy organického pôvodu, pot, plesne a iný biologický materiál, kto..

10,50€

Reflexná páska

Samolepiaca reflexná páska pre dosiahnutie vysokej viditeľnosti a na pridanie odrazivosti. Je možné prať ju v práčke.  Rozmer: 50 cm x 7,5 c..

9,90€

Daj like na náš fb a IG a získaj 2% zľavu Chcem 2% zľavu