PRIMUS

Zobraziť:
Zoradiť podľa:

PRIMUS Alu Tech Pot 1.2 L

Primus Alu Tech Pot je veľmi ľahký a zároveň odolný hrniec s pokrievkou s objemom 1,2 litra. Pokrievka je zároveň použiteľná ako sitko na cedenie.&nbs..

31,30€

PRIMUS Campfire Cutlery Set

Nerezová sada pre outdoorove použitie. Príbor : lyžica , nôž, vidlička . Hmotnosť: 80g Rozmery: 185 x 40 mm. ..

13,80€

Primus Cassette Gas

220g letného butánu pre váš stolový varič.Objem: 390ml...

4,20€

PRIMUS Classic set

Praktický set hliníkových hrncov na výlety alebo kempovanie. Set obsahuje dva hrnce s objemom 1,7L a 2,1L, panvicu s odnímateľnou rukoväťou. Panvicu ..

26,10€

PRIMUS Cutlery Kit Titanium

 Outdoorový ultraľahký príbor Primus Cutlery Kit na výlety, prechádzky i expedície. Príbor: lyžica, nôž a vidlička – najvyššej kvality. Ideálny n..

30,00€

Primus Essential Trail Stove Duo

Ľahučký a zároveň veľmi stabilný plynový varič. Dokonale kombinuje nízku hmotnosť s robustnosťou a dostatočným výkonom. Pre maximálnu úsporu váhy bolo..

35,50€

PRIMUS Firestarter

Najjednoduchší spôsob ako urobiť  bezpečne oheň s extrémnym teplom, veľkousilou, a dobrým spaľovaním..

50,00€

Primus Firestick Stove

Varič Primus Firestick Stove sa pýši unikátnou konštrukciou, vďaka ktorej je výborne zbaliteľný a môžete ho tak mať vždy po ruke. Súčasťou b..

91,00€ 89,50€

Primus Foot Rest

Stojan zvyšujúci stabilitu plynových kartuší, čím sa zvyšuje bezpečnosť pri varení. Možno použiť na väčšinu kartuší rôzných značiek. Kartuše nie ..

10,90€

PRIMUS Ignition Steel large

 Kresadlo je najvhodnejšia cesta, ako založiť oheň, alebo zapáliť varič pri akýchkoľvek poveternostných podmienkach. Hádže iskru prakticky za vše..

20,30€

PRIMUS Ignition Steel Small

 Kresadlo je najvhodnejšia cesta, ako založiť oheň, alebo zapáliť varič pri akýchkoľvek poveternostných podmienkach. Hádže iskru prakticky za vše..

20,00€

Primus Klunken Vacuum Termoska 0,5L

Termoska Primus Klunken Vacuumvyrobená z potravinárskej nerezovej ocele 18/8, ktorá nepridáva ani nezachováva chuťvákuovo izolovaná s dizajnom s dvoji..

35,40€

Daj like na náš fb a IG a získaj 2% zľavu Chcem 2% zľavu