PRIMUS

Zobraziť:
Zoradiť podľa:

Primus Cassette Gas

220g letného butánu pre váš stolový varič.Objem: 390ml...

4,20€

Primus Essential Trail Stove Duo

Ľahučký a zároveň veľmi stabilný plynový varič. Dokonale kombinuje nízku hmotnosť s robustnosťou a dostatočným výkonom. Pre maximálnu úsporu váhy bolo..

35,50€

PRIMUS Firestarter

Najjednoduchší spôsob ako urobiť  bezpečne oheň s extrémnym teplom, veľkousilou, a dobrým spaľovaním..

50,00€

Primus Firestick Stove

Varič Primus Firestick Stove sa pýši unikátnou konštrukciou, vďaka ktorej je výborne zbaliteľný a môžete ho tak mať vždy po ruke. Súčasťou b..

91,00€ 89,50€

Primus Foot Rest

Stojan zvyšujúci stabilitu plynových kartuší, čím sa zvyšuje bezpečnosť pri varení. Možno použiť na väčšinu kartuší rôzných značiek. Kartuše nie ..

10,90€

PRIMUS Ignition Steel large

 Kresadlo je najvhodnejšia cesta, ako založiť oheň, alebo zapáliť varič pri akýchkoľvek poveternostných podmienkach. Hádže iskru prakticky za vše..

20,30€

Primus Klunken Vacuum Termoska 0,5L

Termoska Primus Klunken Vacuumvyrobená z potravinárskej nerezovej ocele 18/8, ktorá nepridáva ani nezachováva chuťvákuovo izolovaná s dizajnom s dvoji..

35,40€

PRIMUS Leisure Cutlery

Trojdielna príborova sada Leisure Cutlery od švédskej outdoorové značky Primus je vyrobená z vysoko odolnej nerezovej ocele. Pri výrobe sa dbalo na čo..

13,00€

PRIMUS LiTech Cooking Set 1.7 a 2.1 L

Primus LiTech Cooking Set je ultra ľahká sada na varenie v prírode, ktorá pozostáva z 2 hrncov s objemom 2,1 a 1,7 litra, z pokrievky a z odnímat..

62,60€

PRIMUS Mimer Stove / Mimer Stove Duo

Odolný a spoľahlivý plynový varič Primus Mimer Stove Duo s možnosťou pripojenia k skrutkovacím aj bajonetovým (Campingaz) kartušiam. Má širší horák a ..

28,90€

PRIMUS Omni Fuel bez fľaše

Veľmi výkonný varič Omni Fuel s fľašou, určený na plynné a kvapalné palivá. Odvodený od typu multi Fuel a dotiahnutý k dokonalosti. Spáli prakticky ľu..

238,00€

PRIMUS Power Fuel

 Palivo do benzínových varičov, špeciálne navrhnuté pre maximálny výkon. Veľmi čistá zmes, ktorá nezanesie Váš benzínový varič. Hmotnosť 690 g. O..

8,50€

Daj like na náš fb a IG a získaj 2% zľavu Chcem 2% zľavu