BRIDGEDALE

Zobraziť:
Zoradiť podľa:

BRIDGEDALE HIKE Midweight Boot Merino Perfomace

Celoročné stredne hrubé ponožky pre outdoorových nadšencov, náročnejšia aj bežná turistika . Odpruženie navyše pod chodidlom. Spevnená päta a špička. ..

22,90€

BRIDGEDALE Compression Calf Sleeve

Kompresné návleky pre beh aj trailrunning. Odstupňovaná kompresia (15-20 mmHg) nohy podporuje krvný obeh, zvyšuje prísun kyslíka do svalov. Obopnutie ..

22,70€

BRIDGEDALE HIKE MW Merino Perfomance boot MEN

Celoročné stredné hrubé ponožky pre outdoorových nadšencov , náročnejšia aj bežná turistika. Odpruženie navyše pod chodidlom . Spevnená päta a špička...

22,90€

BRIDGEDALE HIKE UL T2 MP LOW Men

Je zvláštne, čo všetko pre výhľad z vrcholu človek urobí. Pot ti steká po tvári a slnko sa nemilosrdne podpisuje na tvojom zátylku. Od nôh s..

17,00€

BRIDGEDALE HIKE UL T2 MP LOW WOMEN'S

Je zvláštne, čo všetko pre výhľad z vrcholu človek urobí. Pot ti steká po tvári a slnko sa nemilosrdne podpisuje na tvojom zátylku. Od nôh s..

16,00€

BRIDGEDALE HIKE Ultra Light T2 3/4 Crew Merino Perfoma. Wom.

Ultraľahké polstrované ponožky s maximálnou ventiláciou pre aktivity v teplejšom prostredí. Výška nad členkom. Jednoduchý hladký úplet. Hrubšie pleten..

17,90€

BRIDGEDALE HIKE Ultra Light T2 Crew Merino Perfomance Men

Ultra ľahké polstrované ponožky s maximálnou ventiláciou pre aktivity v teplejšom prostredí. výška nad členok. Jednoduchý ľahký úplet . Hrubšie pleten..

17,90€

BRIDGEDALE Merino Hiker Women

 Ideálna ponožka pre turistiku v teplom počasí. MMS technológia v kombinácii s česanou bavlnou CoolMax a unikátnym odľahčeným ventilačným systémo..

12,70€

BRIDGEDALE Mountain Men

Pánske podkolienky s plným froté úpletom vhodné na lyžovanie, snowboard a iné aktivity v chladných podmienkach. Maximálne teplé a komfortné, vyso..

25,50€

BRIDGEDALE Mountain Ski Junior

Detské hrubšie podkolienky s plným froté úpletom vhodné na lyžovanie, snowboarding a iné aktivity v chladných podmienkach. Maximálne teplé a..

15,90€

BRIDGEDALE Mountain Women

 Dámske podkolienky na lyžovanie, snowboard a iné zimné aktivity. Maximálne teplé a komfortné, vysoký výkon. Perfektná ochrana nôh. Zloženie 34% ..

25,50€

BRIDGEDALE MW Merino Comfort boot Men

Celoročné stredné hrubé ponožky štandardnej výšky pre outdoorových nadšencov. Náročnejšia aj bežná turistika . Konštrukcia zameraná na celodenný komfo..

20,90€

Daj like na náš fb a IG a získaj 2% zľavu Chcem 2% zľavu