oceľové karabíny

 Karabíny konštruované do náročných podmienok.

Primárne používané k zriaďovaniu kotviacich bodov a pripojovanie na kovové konštrukcie.  

Zobraziť:
Zoradiť podľa:

AUSTRIALPIN HMS Interlock Screw Gate

 Oceľová karabína vhodná hlavne pre výškové a bezpečnostné práce. Je vhodná i do lanových parkov, vďaka svojej pevnosti a vysokej bezpečnosti, ktorú ešte zvyšuje šrobovací zámok. Vyrobená je z najkvalitnejšej ocele. Nosnosť pozdĺžna 30 kN,                 priečna 15 kN,                nosnosť otvorenej 7kN...

13.90€

AUSTRIALPIN Maillon Rapide

 Konektor Maillon AustriAlpin. Po dotiahnutí kľúčom sa môže použiť ako trvalý kotviaci bod. Nosnosť:  pozdĺžna - 55kN                   priečna - 10kN Materiál: oceľ..

5.10€

MAMMUT Maillon oval 8mm

 Oceľový oválny konektor Maillon 8mm. Šróbovací zámok, materiál oceľ, môže byť použitý k zaisťovaniu osôb. Hmotnosť 77 g. Pevnosť podĺžna 25 kN                priečna 10 kN. ..

2.90€

PETZL Oxan Triact Lock

Oceľová oválna karabína určená pre použitie v náročných podmienkach.  Vyrába sa tiež v čiernej farbe. Záruka: 3 roky Pevnosť pozdĺžna: 27 kN               priečna: 16 kN               s otvoreným zámkom: 7 kNSvetlosť západky: 21 mmPoistka zámku: TRIACT-LOCK Hmotnosť: 215 gMateriál: oceľ Certifikácia: CE EN 362, NFPA 1983, Light use  ..

17.00€

PETZL Oxan Triact lock

Oceľová oválna karabína určená pre použitie v náročných podmienkach. Záruka: 3 roky Pevnosť pozdĺžna: 38 kN               priečna: 16 kN               s otvoreným zámkom: 15 kNPoistka zámku: TRIACT-LOCK Materiál: oceľ ..

14.90€

PETZL Vulcan Triact lock

Vysoko pevnostná oceľová karabína s poistkou zámku triact lock a vysokou odolnosťou. Určená pre použitie s ťažkými bremenami. Automatická poistka zámku typu TRIACT LOCK. Vďaka veľkej svetlosti a vysokej pevnosti je ideálna pre zriaďovanie zložených kotviacich bodov v podmienkach, kde hmotnosť nehrá rolu. Jednotlivo skúšané.  Certifikát: Európska verzia: CE EN 362, EAC, NFPA 1983 General Use.Hmotnosť: 285 gNosnosť: pozdĺžna: 40 kN                 priečna: 16 kN      ..

29.90€