KARABÍNY

 

Upresniť vyhľadávanie

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
 Karabína vhodná na rôzne lezecké aktivity. Nosnosť pozdĺžna 28 kN,             ..
13,94€

HMS evo karabína s dodatočným zabudovaným drôtom, obklopuje lano a drží karabínu v polohe. Typická karabína pre istenie. Pokovovaná zinkom "Evos". Pev..
14,50€

 Oceľová karabína vhodná hlavne pre výškové a bezpečnostné práce. Je vhodná i do lanových parkov, vďaka svojej pevnosti a vysokej bezpečnosti, kt..
13,90€

 Konektor Maillon AustriAlpin. Po dotiahnutí kľúčom sa môže použiť ako trvalý kotviaci bod. Nosnosť:  pozdĺžna - 55kN    ..
5,10€

Oceľová karabína so šrobovacím zámkom. Ideálna pre väčšinu aplikácií vrátane záchrany, priemyslu, speleológie.Pevnosť: pozdĺžna: 35 kN  ..
11,00€

 Karabína so šróbovacím zámkom a patentovanou poistkou brániacou zaťaženiu naprieč. Špeciálne konštruovaná karabína pre extra bezpečné istenie. M..
19,90€

 Veľká karabína so šróbovacím zámkom ideálna na istenie aj do štandov. Nosnosť pozdĺžna 25 kN        &nbs..
16,00€

Karabína Ceros je ideálna na použitie takmer s akýmkoľvek istítkom. Jej výhodou je zaistenie správnej polohy v istiacom oku sedacieho úväzu, čo zabraň..
24,40€

Karabína určená pre friendy.K dispozícii vo viacerých farbách pre efektívnu voľbu rýchlosti.Farebné karabíny umožňujú farebné kódovanie zariadenia vo ..
12,60€

 Prevratná novinka! 30% - 40% všetky vytvorené energie na Zemi pohlcuje TRENIE! S týmto poznatkom na zreteli vyvinulo DMM karabinu maximálne elim..
23,00€

 Karabína na lezenie zo šrobovacím zámkom ideálna do štandov prípadne na materiál. Hmotnosť 54g. Nosnosť pozdĺžna 24 kN,     ..
15,70€

 Lezecká karabína z locksafe zámkom. Nosnosť pozdĺžna 25 kN               &..
19,90€

Daj like na náš fb a IG a získaj 2% zľavu Chcem 2% zľavu