KARABÍNY

 

Upresniť vyhľadávanie

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
 Konektor Maillon AustriAlpin. Po dotiahnutí kľúčom sa môže použiť ako trvalý kotviaci bod. Nosnosť:  pozdĺžna - 55kN    ..
5,10€

 Karabína so šróbovacím zámkom a patentovanou poistkou brániacou zaťaženiu naprieč. Špeciálne konštruovaná karabína pre extra bezpečné istenie. M..
19,90€

 Veľká karabína so šróbovacím zámkom ideálna na istenie aj do štandov. Nosnosť pozdĺžna 25 kN        &nbs..
16,00€

Karabína Ceros je ideálna na použitie takmer s akýmkoľvek istítkom. Jej výhodou je zaistenie správnej polohy v istiacom oku sedacieho úväzu, čo zabraň..
27,20€

Karabína určená pre friendy.K dispozícii vo viacerých farbách pre efektívnu voľbu rýchlosti.Farebné karabíny umožňujú farebné kódovanie zariadenia vo ..
12,60€

Extrémne kompaktná, ľahká a napriek tomu pevná karabína so skutočným tvarom HMS, ktorá je ideálne vhodná na istenie a vybavenie. ..
18,50€

 Prevratná novinka! 30% - 40% všetky vytvorené energie na Zemi pohlcuje TRENIE! S týmto poznatkom na zreteli vyvinulo DMM karabinu maximálne elim..
23,00€

 Karabína na lezenie zo šrobovacím zámkom ideálna do štandov prípadne na materiál. Hmotnosť 54g. Nosnosť pozdĺžna 24 kN,     ..
15,70€

 Lezecká karabína z locksafe zámkom. Nosnosť pozdĺžna 25 kN               &..
19,90€

Silná, bezpečná a jednoducho používateľná kovová karabína. Dvojdielna konštrukcia umožňuje užívateľovi inštalovať karabínu na lezecký alebo ..
44,60€

Silná, bezpečná a jednoducho používateľná kovová karabína. Dvojdielna konštrukcia umožňuje užívateľovi inštalovať karabínu na lezecký alebo ..
41,60€

 Malá ale pevná karabínka vhodná napr. na upevnenie freedom leash- popruhov k čakanom, príp. zavesenie materiálu a pod. Karabína nie je ..
11,30€

Daj like na náš fb a IG a získaj 2% zľavu Chcem 2% zľavu