VARIČE

 

Upresniť vyhľadávanie

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Sea to Summit Alpha Pot je ideálnym riešením pre varenie v prírode. Hrniec je vyrobený z odolnej zliatiny odolnej voči oderu a je vybavený sklada..
46,00€

Varič Jetboil flash ™ CarbonSkvelá pre aktivity vo voľnej prírode, ako je táborenie, vodáctvo, pešia turistika, cykloturistika, lyžovanie, rybárč..
145,00€ 129,00€

Do detailu prepracovaná lyžice MSR Alpine slúžiaci zároveň aj ako náradie na MSR varičom na kvapalné palivá...
11,10€

Do detailu prepracovaná lyžica slúžiaca zároveň ako náradie k MSR varičom na kvapalné palivá. Vyrobená z robustnej nerezovej ocele zabezpečuje maximál..
9,00€

Kartuša – plynová, skrutkovacia, vhodná aj do nízkych teplôt.Veľkosti:S - 110gM - 227g..
5,90€

Ľahké kresadlo MSR Strike Igniter určené na zapálenie všetkých typov plynových varičov.-Spoľahlivé a odolné proti vlhkosti.-Súčasťou kresadl..
16,60€

MSR Trail Mini Duo Cook Set je minimalistická, ultraľahká sada riadu pre dve osoby - väčšia z dvoch verzií Trail Mini Cook Set. Je ideálna pre tý..
58,90€

220g letného butánu pre váš stolový varič.Objem: 390ml...
4,20€

Ľahučký a zároveň veľmi stabilný plynový varič. Dokonale kombinuje nízku hmotnosť s robustnosťou a dostatočným výkonom. Pre maximálnu úsporu váhy bolo..
35,50€

Najjednoduchší spôsob ako urobiť  bezpečne oheň s extrémnym teplom, veľkousilou, a dobrým spaľovaním..
50,00€

Varič Primus Firestick Stove sa pýši unikátnou konštrukciou, vďaka ktorej je výborne zbaliteľný a môžete ho tak mať vždy po ruke. Súčasťou b..
91,00€ 89,50€

Stojan zvyšujúci stabilitu plynových kartuší, čím sa zvyšuje bezpečnosť pri varení. Možno použiť na väčšinu kartuší rôzných značiek. Kartuše nie ..
10,90€

Daj like na náš fb a IG a získaj 2% zľavu Chcem 2% zľavu