Doplnky PRIMUS

 

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Sea to Summit Alpha Pot je ideálnym riešením pre varenie v prírode. Hrniec je vyrobený z odolnej zliatiny odolnej voči oderu a je vybavený sklada..
46,00€

Sea to Summit Alpha Pot je ideálnym riešením pre varenie v prírode. Hrniec je vyrobený z odolnej zliatiny odolnej voči oderu a je vybavený sklada..
73,40€

 Skladný, ľahký filter na cesty, ktorý sa vojde do vrecka a dá sa kompletne rozobrať. Microfilter Trail Shot používa technológiu d..
54,90€

Primus Alu Tech Pot je veľmi ľahký a zároveň odolný hrniec s pokrievkou s objemom 1,2 litra. Pokrievka je zároveň použiteľná ako sitko na cedenie.&nbs..
31,30€

Nerezová sada pre outdoorove použitie. Príbor : lyžica , nôž, vidlička . Hmotnosť: 80g Rozmery: 185 x 40 mm. ..
13,80€

Praktický set hliníkových hrncov na výlety alebo kempovanie. Set obsahuje dva hrnce s objemom 1,7L a 2,1L, panvicu s odnímateľnou rukoväťou. Panvicu ..
26,10€

 Outdoorový ultraľahký príbor Primus Cutlery Kit na výlety, prechádzky i expedície. Príbor: lyžica, nôž a vidlička – najvyššej kvality. Ideálny n..
30,00€

 Veľmi tichá plynová lampa poskytne osvetlenie a teplo. Osvetlenie je nastaviteľné. Patentovaný horák zabezpečuje, že svietidlo je veľmi tiché a ..
53,50€

 Kresadlo je najvhodnejšia cesta, ako založiť oheň, alebo zapáliť varič pri akýchkoľvek poveternostných podmienkach. Hádže iskru prakticky za vše..
12,50€

Primus LiTech Cooking Set je ultra ľahká sada na varenie v prírode, ktorá pozostáva z 2 hrncov s objemom 2,1 a 1,7 litra, z pokrievky a z odnímat..
62,60€

 Pančuška pre Primus lucerny. Balenie obsahuje 3 ks.  https://www.youtube.com/watch?v=4aDLEVGFajI..
6,38€

 Palivo do benzínových varičov, špeciálne navrhnuté pre maximálny výkon. Veľmi čistá zmes, ktorá nezanesie Váš benzínový varič. Hmotnosť 690 g. O..
8,00€

Daj like na náš fb a IG a získaj 2% zľavu Chcem 2% zľavu