McNett

 

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
 Lepidlo na báze PU poskytuje extrémne silné, ohybné spoje. Na opravu PU výrobkov,  poskytuje extrémne silné, ohybné spoje, extrémne ot..
9,50€

Súprava 2 samolepiacich GORETEXOVÝCH záplat na opravu GTX a iných poréznych textílií s tlakovo senzitívnou lepiacou plochou. Lepiaca schopno..
9,90€

Samolepiaca, čierna nylonová páska, odstrániteľná. Po odstránení nezanecháva zvyšky lepidla. Vytvára nepremokavý spoj. Vhodná na pohotovostné pou..
9,90€

Samolepiaca, transparentná, matná páska, bezfarebná, odstrániteľná /po odlepení nezanecháva zvyšky lepidla/. Vytvára nepremokavý spoj. Použitie na lep..
8,10€

 Textilné opravné záplaty na oblečenie a vybavenie s vyrazenými vzormi. Slúžia na rýchle opravy trhlín a dier na oblečení, outdoorovej výstr..
9,90€

Samolepiaca, transparentná a čierna páska v  okruhlom tvare, bezfarebná, odstrániteľná /po odlepení nezanecháva zvyšky lepidla/.Vytvára nepremoka..
7,10€

 Prostriedok na čistenie a proti zahmlievaniu šošoviek a okuliarov. Použitie: na okuliare, ďalekohľady, optické prístroje, fotoaparáty, kame..
6,90€

Samolepiaca reflexná páska pre dosiahnutie vysokej viditeľnosti a na pridanie odrazivosti. Je možné prať ju v práčke.  Rozmer: 50 cm x 7,5 c..
9,90€

Daj like na náš fb a IG a získaj 2% zľavu Chcem 2% zľavu