so zámkom

 

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Karabína Ceros je ideálna na použitie takmer s akýmkoľvek istítkom. Jej výhodou je zaistenie správnej polohy v istiacom oku sedacieho úväzu, čo zabraň..
27,20€

 Lezecká karabína z locksafe zámkom. Nosnosť pozdĺžna 25 kN               &..
19,90€

 Táto HMS karabína je vyvinutá pre náročných! Beam-technologie (špeciálne vysokoteplotné kovanie). Veľký rádius umožňuje pohodlné istenie a použí..
22,20€

Vynikajúce vlastnosti, dobrý tvar, kvalitné prevedenie... to všetko nájdete u tejto karabíny. Nosnosť pozdĺžna 25 kN     &nbs..
20,20€

 Veľmi pevná a odolná karabína s inovatívnym zámkom Slide Lock. Manipulácia s mechanizmom je veľmi jednoduchá, ovládateľná jednou rukou a predovš..
17,30€

 Veľmi pevná a odolná karabína od firmy Mammut, ktorá je ideálna pre sebaistenie a istenie v alpských terénoch. Key lock - Jednoducho geniálny sy..
15,00€ 14,20€

Asymetrická, viacúčelová karabína PETZL Am´D so zámkom Ball-Lock. Používa sa k pripojeniu rôznych pomôcok k úväzom. Asymetrický tvar jej dáva mimoriad..
24,10€

Asymetrická hliníková karabína v tvare písmena D je zvlášť vhodná k pripojeniu rôznych prostriedkov, ako napr. zlaňovacia brzda, alebo na konce spojov..
28,20€

Karabína určená hlavne na použitie s kladkami a lanovými blokantmi. Je vhodná na vytváranie istiacich stanovíšť a na ťahanie bremien. -..
25,70€

 Automaticky uzamykateľná karabína polkruhového tvaru pre postroje s dvoma spojovacími bodmi. Jednoduché používanie, aj v rukaviciach. Hmotnosť: ..
29,90€

Oceľová oválna karabína určená pre použitie v náročných podmienkach. Záruka: 3 roky Pevnosť pozdĺžna: 38 kN    ..
18,80€

Daj like na náš fb a IG a získaj 2% zľavu Chcem 2% zľavu