so zámkom

 

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Karabína Ceros je ideálna na použitie takmer s akýmkoľvek istítkom. Jej výhodou je zaistenie správnej polohy v istiacom oku sedacieho úväzu, čo zabraň..
24,40€

 Lezecká karabína z locksafe zámkom. Nosnosť pozdĺžna 25 kN               &..
19,90€

 Táto HMS karabína je vyvinutá pre náročných! Beam-technologie (špeciálne vysokoteplotné kovanie). Veľký rádius umožňuje pohodlné istenie a použí..
22,20€

HMS karabína určená pre športové lezenie a alpinizmus. Pri minimálnej hmotnosti a rozmere ponúka veľmi ľahké zaobchádzanie a vysokú bezpečnosť. Je veľ..
18,20€

Vynikajúce vlastnosti, dobrý tvar, kvalitné prevedenie... to všetko nájdete u tejto karabíny. Nosnosť pozdĺžna 25 kN     &nbs..
20,20€

 Veľmi pevná a odolná karabína s inovatívnym zámkom Slide Lock. Manipulácia s mechanizmom je veľmi jednoduchá, ovládateľná jednou rukou a predovš..
17,30€

Odolná a štýlová karabína typu HMS s nosom Key Lock a zámkom Twistlock plus.Nosnosť pozdĺžna: 25 kN       &nbs..
16,00€ 12,00€

 Robustná a štýlová HMS karabína s Key lock systémom a Twistlock Plus blokovacím mechanizmom. Poistka zámku Twistlock. Hmotnosť 86 g. Nosnosť poz..
12,00€

 Karabína bola vyvinutá na používanie v alpskom teréne. Je ľahká, ale zároveň ponúka využitie od klasickej HMS karabíny na istenie, až po využíva..
20,00€ 16,90€

 Veľmi pevná a odolná karabína od firmy Mammut, ktorá je ideálna pre sebaistenie a istenie v alpských terénoch. Key lock - Jednoducho geniálny sy..
15,00€ 14,20€

 Veľmi pevná a odolná karabína oválneho tvaru, ktorá je ideálna pre tvorenie istiacich bodov a istení v alpských terénoch. Nosnosť pozdĺžna 24 kN..
16,50€

Asymetrická, viacúčelová karabína PETZL Am´D so zámkom Ball-Lock. Používa sa k pripojeniu rôznych pomôcok k úväzom. Asymetrický tvar jej dáva mimoriad..
24,10€

Daj like na náš fb a IG a získaj 2% zľavu Chcem 2% zľavu