PONOŽKY BRIDGEDALE

 

Upresniť vyhľadávanie

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Celoročné stredne hrubé ponožky pre outdoorových nadšencov, náročnejšia aj bežná turistika . Odpruženie navyše pod chodidlom. Spevnená päta a špička. ..
22,90€

Kompresné návleky pre beh aj trailrunning. Odstupňovaná kompresia (15-20 mmHg) nohy podporuje krvný obeh, zvyšuje prísun kyslíka do svalov. Obopnutie ..
22,70€

Celoročné stredné hrubé ponožky pre outdoorových nadšencov , náročnejšia aj bežná turistika. Odpruženie navyše pod chodidlom . Spevnená päta a špička...
22,90€

Je zvláštne, čo všetko pre výhľad z vrcholu človek urobí. Pot ti steká po tvári a slnko sa nemilosrdne podpisuje na tvojom zátylku. Od nôh s..
17,00€

Je zvláštne, čo všetko pre výhľad z vrcholu človek urobí. Pot ti steká po tvári a slnko sa nemilosrdne podpisuje na tvojom zátylku. Od nôh s..
16,00€

Ultraľahké polstrované ponožky s maximálnou ventiláciou pre aktivity v teplejšom prostredí. Výška nad členkom. Jednoduchý hladký úplet. Hrubšie pleten..
17,90€

Ultra ľahké polstrované ponožky s maximálnou ventiláciou pre aktivity v teplejšom prostredí. výška nad členok. Jednoduchý ľahký úplet . Hrubšie pleten..
17,90€

 Ideálna ponožka pre turistiku v teplom počasí. MMS technológia v kombinácii s česanou bavlnou CoolMax a unikátnym odľahčeným ventilačným systémo..
12,70€

Pánske podkolienky s plným froté úpletom vhodné na lyžovanie, snowboard a iné aktivity v chladných podmienkach. Maximálne teplé a komfortné, vyso..
25,50€

Detské hrubšie podkolienky s plným froté úpletom vhodné na lyžovanie, snowboarding a iné aktivity v chladných podmienkach. Maximálne teplé a..
15,90€

 Dámske podkolienky na lyžovanie, snowboard a iné zimné aktivity. Maximálne teplé a komfortné, vysoký výkon. Perfektná ochrana nôh. Zloženie 34% ..
25,50€

Celoročné stredné hrubé ponožky štandardnej výšky pre outdoorových nadšencov. Náročnejšia aj bežná turistika . Konštrukcia zameraná na celodenný komfo..
20,90€

Daj like na náš fb a IG a získaj 2% zľavu Chcem 2% zľavu